Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Ja Resulullah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Resulullah".
3. Video është e këngës "Ja Resulullah", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Ja Resulullah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Kjo Dynja Si Bora Ne Diell"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00ja resulullah ja habib allah
aaaaaaaaaa...

Si lulja me vez si flladi n'mëngjes
Si lulja me vez si flladi n'mengjes
Erdhe me bekim ti o pejngamberi im
Erdhe me bekim o i dashuri im

Gjith zemrat na i g'zove mbushe me sevda
Kurban tu bafsha ja resulullah
aaaaaa...

Si djelli kur nxen, si nata pa re
Si djelli kur nxen, si nata pa re
Na e solle kët din, rahmet për gjith njerzin
Na e solle kët din, rahmet për gjith njerzin

Gjith zemrat na i g'zove, mbushe me sevda
Kurban tu bafsha ja resulullah aaaaaaaaaa...

Allahu t'ka ngrit te dha çdo virtyt
Allahu t'ka ngrit te dha çdo virtyt
Krenohem çdo dite un që jam umeti yt
Krenohem çdo dite un që jam umeti yt

Gjith zemrat na i g'zove mbushe me sevda
Kurban tu bafsha ja resulullah
aaaaa....


Ky tekst u dërgua nga Lola   rexho
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet