Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Eja Vajz Se Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Vajz Se Te Dua".
3. Video është e këngës "Eja Vajz Se Te Dua", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Eja Vajz Se Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/11/2012

2012-11-04T15:34:07+00:00Eja vajze se te dua
Eja vajze se te dua

x2
Eja vajze se te dua
Te dua une ty pa mase
Falma dashurine ti mua
Zemren don moj me ma plas

Syte e tua ngjyre gishtenje
Pa te marr moj nuk do mbes
Me ato flokt kaqurrele
Shpirtin mu moj po ma vdes

x2
Eja vajze se te dua
Te dua une ty pa mase
Falma dashurine ti mua
Zemren don moj me ma plas

Ama e din moj pellumbesh
Se pa ty moj nuk kam shprese
At fustan moj kur ma vesh
Zemra mua moj ma mbush jete

x2
Eja vajze se te dua
Te dua ty pa mase
Falma dashurine ti mua
Zemren don moj me ma plas


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet