Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Allah Ti Dergove Nuhin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allah Ti Dergove Nuhin".
3. Video është e këngës "Allah Ti Dergove Nuhin", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Allah Ti Dergove Nuhin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Komente

5 🔥

23/10/2011

2011-10-23T19:53:34+00:00Allah ti dergove Nuhin
Ai ka qen Resuli i pare
Thirri naten thirri diten
Popullin jo besimtar

Allah Pejgamber dergove
Kohe pas kohe mijera her
Por prej tyre ti dallove
Ulun azmin me shume vler
Shume na bane nder

Baba i gjithe Pejgambereve
Ishe ti Halilullah
O i madhi Ibrahim
Ja imam Hunefe (2her)

Allah pejgamber dergove
Kohe pas kohe Mijera her
Por prej tyre ti dallove
Ulun azmin me shume vler
Shume na bane nder

Per ty Zoti hapi detin
Te lartsoi Ja Musa
Drejt per drejt Allahu t foli
Ne kodren turisina(2her)

Allah Pejgamber dergove
Kohe pas kohe mijera her
Por prej tyre ti dallove
Ulun azmin me shume vler
Shume na bane ndere (2 her)

Ja Isa ti ne djep fole
Lindja jote mrekulli
Allahu ta msoi gajbin
Inxhilin ta shpalli ty (2 her)

Allah Pejgambere dergove
Kohe pas kohe mijera her
Por prej tyre ti dalllove
Ulun azmin me shume vler
Shume na bane nder

Kush troket n dyrt e xhenetit
Ja Said elanbija'a
Ti je vula e pejgambereve
Ja Muhamed Mustafa

Allahu na porositi
Te dergojm ty salavt
Ai ty ta dha Keutherin
E te nderoi me Shefat

Allah Pejgamber dergove
Koh pas kohe mijra her
Por prej tyre ti dallove
ulun azmin me shum vler
Shum na bone nder


Ky tekst u dërgua nga Genta Dhe Timi
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet