Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Tekbire Dhe Salavate


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e Albumit:

Së Bashku Për Ju


Allahu Ekber
Allahu Ekber
La Ila-he IlaLL-llah
Huwa llahu Ekber
Allahu Ekber We li lahi-lham X3

Allahume Sali Alaa
sejidinaaa
muhammedii iinebii
umiii
we ala alihi ve sahbihi ve seli x3
teksteshqip.com © 2007 - 2017