Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Meulaja Sal Li Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Maulaja sal-li ue sal-lim daimen ebeden
Ala habibike hajril halki kul-lihimi
Ja Rabbi sal-li alejh
Ja Rabbi sal-li alejh
Ja Rabbi sal-li alejh
SalavatullAllahi alejh

El bedru ke tallatihi vexhun Xhemilun
Uesh-shemsu ke besmetihi dhil-lun dhalilun
Huve abdullah sejjidul halki ue mustafah
Ue habibubullah hajru mebuthin bi vahjil-lAh

Ref
Huve hajru ibadil-lah hajrul beraja
Hajjun fi jna bi hudah hilvul vesaja
Neseluk Allah en texhmane jeumen bi Resulil-lah
Min Keutherihi jervina fetekabbel ja Rabbah


Ref


Adem Ramadani - Meulaja Sal Li
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meulaja Sal Li".
3. Video është e këngës "Meulaja Sal Li", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 1