Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Subhanallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

2 Leilehe ilalla Muhameden resululla

2 Alejhi salatulla

2 SubhanAllah 2 SubhanAllah

Subhaneke rabi subhenek

Subheneke me a'dham shenek
Subheneke rabi subhenek

Subheneke me a'dham shenek

Nedua ke we narxhu gufranek

Nedua ke we narxhu gufranek rabi

4 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha

2 SubhanAllah 2 SubhanAllah

Subheneke rabi subhenek

Subheneke mea komeshenek

Subheneke rabi subhenek

Subheneke mea komeshenek

Nedua ke we nerxhu gufranek

Nedua ke we nerxhu gufranek rabi

2 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha

2 Salallahu ala tahe hajril halki we ek laha .


Ky tekst u dërgua nga NaimAdem Ramadani
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/07/2013


Adem Ramadani - Subhanallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Subhanallah".
3. Video është e këngës "Subhanallah", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0