Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Sot Kosova E Ka Nje Hall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Kosova E Ka Nje Hall".
3. Video është e këngës "Sot Kosova E Ka Nje Hall", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Sot Kosova E Ka Nje Hall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:44:00+00:00Hejjj...
Sot KOSOVA e ka nihall ..don me pas bashkim kombetare.ee
me bburrnin me 2 luftim ta luftojm pa drejtsin .e
Hejj.. nakan nda vlla me vllae njani tjetrin mos me pa..ee
kem ni gjuhe nje kultur.kem nje nane nje flamur.ee
Qow kosov jep gucimin..shum te for o pe ke durimin..
Hej tan kjo pun o ka me;u zie pa u der gjaku ska liri..je
Ndal serbi se ja she timin ske me veti ma berlinin..
ske me veti ma Berlinin Me ta vnu ku dush kufinin..
shum krajli pate me ran uqekeja si len rahate..
Uck Si len Rahat ee...
Ooohooo Ow Per Mitrovicen O ka me derdh Gjak onjo hejj


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet