Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Nik Pjeter Ndreka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ehhh oh gjith kur ka more histori ka tregime tragjedi ka sokola ohh per trimni more ka me qindra ka me ni per kto tash po kendon shipnija luft ket vednin ka malsiaa ohhh oh githmon trima ka pas vendi luft malsia kelmendi her me turk e me serbi pa prites bura grave e fmi ehh per me pa vendin tond liriee

Ehhh ojj bjesht e lart o na to kepa ni vazrakut ju nda jeta 13vjeq aj niku neka bjeshke e nkonder u lind djaloshi baba pjeter nga vermoshi shpi me zae shpi bujare

Desh armikun ta qes fare kur armiqt si bani vlaa ehhhhh djal mbas dajlit ohh pree me taaa ehhh pa nit dit pushoj bilbili hiq a dit nuk lindi djelli dul po nita prej ni pjöli aj mark pali ftyr katili me pushk ndore edhe oj tronditur dy spiuna ftyr perzhitur dy spiuna dhe njo tjeter befazi bre mi knum heker e kan pre at djal te ri ohhh 4 buraa me ni fmi..

Ehhhhh 4bura me ni fmi pe menojm more pa kufi pa kufi eh ka murdhnu kurqysh dali sesht dorzu oh fjalt e fundi i foli nika a me dit qe mtherni thika a me dit qe mqitni nuj kur si bi urdhni te huj jam shiptar jo sjam i huj fjalt e fundit i foli nika e kan therr qe nat me thika e kan therr e kan zoptu prej ni kershje kan nrotllu prej ni kershje u rzuu djaloshii ehhhh me gjakderdh
tijooo ohhh na shkuqoo vermoshii heeee


Ky tekst u dërgua nga Toni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Nik Pjeter Ndreka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nik Pjeter Ndreka".
3. Video është e këngës "Nik Pjeter Ndreka", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0