Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Veç Allahu Është Beka (I Përhershëm) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Mos jep sevda n’kët’ dunja
Veq hidhrimit tjeter s’ka
Dert e gajle vijn pa nda
Thirr ja Allah ja Meula

7 dit ymër n’kët’ dunja
6 idhnime 1 sevda
Me 1 dit çka me ba na
Thirr ja Allah ja Meula

Ej insan banu derja*
Një dit’ vdesim të gjith’ na
Veç Allahu është beka
Thirr ja Allah ja Meula

*Beka - i Përhershëm
*Banu derja- përmirsohu
Adem Ramadani
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/06/2020


Adem Ramadani - Veç Allahu Është Beka (I Përhershëm)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Allahu Është Beka (I Përhershëm)".
3. Video është e këngës "Veç Allahu Është Beka (I Përhershëm)", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0