Adem Tahiri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adem Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 9 Nëntor 2018, Adem Tahiri publikon videoklipin "Amanet". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në vitin 2019, Adem Tahiri publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Ademi

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Leutrim Llozani

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Alban Bala

Shpend Kerleshi (Pena)

Erjadi

Bekim Ademaj


Tags: Adem Tahiri

Krijo Një Kartolinë