A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ademi Ejupi

Tags: Ademi Ejupi, Adem Ejupi

Ademi Ejupi është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht E Lehtë. Në Qershor 1970, Ademi Ejupi merr pjesë në Akordet E Kosoves 1970 me këngën "Kur Te Bashkohemi". Në Qershor 1970, Ademi Ejupi & R.Gasi marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1970 me këngën "Tetovares"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018