A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adhurim Deari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Adhurim Deari është një këngëtar i njohur. Adhurim Deari jeton ne SHkup. Ai qe ne mosh te heret u dashurua ne muzike dhe e donte ate. Me insistimin e tij dhe me perkrahjen e prinderve aj u shkruajt ne shkollen e ulet te muzikes ne Piano ne Gostivar ku aty kreu vetem vitin e pare ku mandej i vazhdoj edhe pese vitet qera ne SHkup dhe me kete paralelisht mbaroj shkollen e ulet te muzikes dhe njikohesisht edhe shkollen fillore ne SHkup. Adhurimi dy here ka mare pjese ne festivalin per femi YL...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florent Iseini

Chippi

Kujtim Akiku

Aurel Amzai

Elvir Hasani

GT

Besart Halimi

Ron Rexhi

Napoleon

Bledi Polena


Tags: Adhurim Deari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019