Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim Murati - E Ke Humb Nje Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ëndë jam njësoj
Qysh ti me ke lanë
Ende spo muj te pajtohem
Me tjetër me kan

Kam ngel ne jetë
Kam ngel ne dashni
Se me te vertet oj zemer
Te du vetem ty

Refreni x2
Nga dita ne ditë
Ti ke me u bind
E ke humbur një dashuri
Qe ka pas shum vler per ty

Strofa 2
Ti per një tjeter
Lamtumir m'the mu
A e din ne qfar gjendje
Mke lan me jetu

Kam ngel ne jetë
Kam ngel ne dashni
Se me te vertet oj zemer
Te du vetem ty

Refreni
Nga dita ne ditë
Ti ke me u bind
E ke humbur një dashuri
Qe ka pas shum vler per ty
Adhurim Murati
Publikimi: 22/11/2019
Orkestrimi: Astrit Halimi


Adhurim Murati - E Ke Humb Nje Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ke Humb Nje Dashuri".
3. Video është e këngës "E Ke Humb Nje Dashuri", por nuk këndohet nga Adhurim Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adhurim Murati:


Komente 0