Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi And Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Adi And Band është një grup artistësh. Në Maj 2008, Adi And Band marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Merimanga

Bloody Gangstaz Family

Ex Unit

P.E.Z

Over's

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Te Tjeret

Lil G's

Okupatorat

Tags: Adi And Band, Adi & Band


Komente mbi këtë artist