A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adi Mc

Tags: Adi Mc

Adi Mc është një këngëtar jo shumë i njohur. Në Maj 2013, Adi Mc merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Elefantet Dhe Merimanga"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018