A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adi Sybardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Adi Sybardhi është një instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Dhjetor 2018, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Maisjo". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici & Keli Shikut. Më datë 21 Janar 2019, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Hit". Më datë 4 Korrik 2019, Mateus Frroku publikon videoklipin "Hopa", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Tironsi

Soni I Vogel

Mursel Murseli

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Aldi Loci

Sulltan Hajolli

Artur Qerimi

Hysen Trubareva

Miri Kamzes


Tags: Adi Sybardhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019