Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adis Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adis Ismaili është një autor këngësh i njohur. Adis Ismaili vjen nga qyteti i Gostivarit. Me profesion është kompzitor-producent në studion "Choco Production". Është pjestar i grupit Da Lee & Band - (keyboard). Zakonisht kompozon këngë për grupin e tij por ka kompozuar edhe për artistë të tjerë si me këngëtarin Valon Suma ku pregaditë edhe këngë të reja për të. Poashtu ai ka kompozuar këngë edhe për këngëtaren Arta Mehmeti dhe grupin nga Tetova, Jehona & Bands. Ai beson se duke e dhënë ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Vigan Sulejmani

Aurid Gjini

Faruk Banjska

Granit Gashi

Dastid Latifi

Gridi Kraja

Arjon Gjini

Vedat Lushtaku

Besar Likaj

Valter Beqo

Tags: Adis Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet