TEKSTESHQIP

Adnan Aliu & Shqipe Fejzuli
C'ka Hasimja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "C'ka Hasimja" kënduar nga Adnan Aliu & Shqipe Fejzuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.