Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adnan Daci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adnan Daci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Janar 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Me Thuaj Pse". Më datë 19 Tetor 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Edhe Si Vjet". Me këtë këngë, Adnan Daci merr pjesë në Zhurma Show 2008 në vitin 2008. Në vitin 2008, Adnan Daci publikon albumin "Trëndafil Me Erë" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 20 Prill 2010, Adnan Daci publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive Kengë Dashmash (2019)

Lum Ban Gurbetqari (2015)

Kenge Dasmash Live (2014)

S'patëm Faj (2012)

Trëndafil Me Erë (2008)

Me Thuaj Pse


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fahrush Azemi

Zena Aliu

Zyber Avdiu

Selami Kolonja

Memi

Asan Memishi

Skifter Etemi

Tefik Islami

Bajramali Idrizi

Agim Poshka


Tags: Adnan Daci

Adnan Daci në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet