Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ska cka na vyn kjo shami

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur ka lind dashnia ne ty

O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur po duhem une e ti

O shejtan o i shites o
Pse me ndave pre Rites o

Ska cka na vyn ma mindili
O kur po duhem une e ti

O kur O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo unaze
Cdohere me ty dashni kam pase


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Daci
Publikimi: 19/10/2009


Adnan Daci - Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami".
3. Video është e këngës "Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0