Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adnan Duka

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adnan Duka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 8 Nëntor 2018, Adnan Duka publikon videoklipin "Muslimani I Vërtetë". Më datë 8 Maj 2019, Adnan Duka & Rifat publikojnë videoklipin "Ramazan O Fati Jone", në bashkëpunim me Jeton Ibrahimin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Florim Buzolli

Lavdrim Rexhepi

Avni Deliu

Avni Nebiu

Fazli Axhaj

Bajram Hajdini

Enis Xhaferi

Afrim Haziri

Nuhi Duraku

Ertan Shakiri


Tags: Adnan Duka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet