A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adnan Kamberi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Shkup 
BIOGRAFIA: Adnan Kamberi is a popular singer of Tetova's Traditional music. Më datë 13 Maj 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Më Fal". Më datë 15 Dhjetor 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Nuk E Meritoj". Në vitin 2012, Adnan Kamberi publikon albumin "Niset Dasma" Më datë 8 Dhjetor 2013, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "N'telefon Po T'humbin Valet". Në vitin 2014, Adnan Kamberi publikon albumin "N'telefon Po T'humbin Valet" Më datë 16 Mars 2016, Adnan Kamberi & Agim Band publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

N'telefon Po T'humbin Valet (2014)

Niset Dasma (2012)


» Add A Song »

Bolla Lara Lara
Me Mungon
Më Fal
Nuk E Meritoj
N'telefon Po T'humbin Valet
Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu
Qaje Agim Qaje


Related Artists:

Habil Akiku

Arshik Miftari

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Sinan Zylbehari

Dj Suat

Hidaver Osmani

Baggeri

Tefik Islami

Miki


Tags: Adnan Kamberi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019