A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adnan Kamberi
  • Origin:
  • Shkup 
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
Music genres: Tetova's Traditional

Adnan Kamberi is a popular singer. Më datë 13 Maj 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Më Fal".

Më datë 15 Dhjetor 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Nuk E Meritoj".

Në vitin 2012, Adnan Kamberi publikon albumin "Niset Dasma"

Më datë 8 Dhjetor 2013, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "N'telefon Po T'humbin Valet".

Në vitin 2014, Adnan Kamberi publikon albumin "N'telefon Po T'humbin Valet"

Më datë 16 Mars 2016, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu".

Më datë 7 Mars 2017, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Qaje Agim Qaje", në bashkëpunim me Agim Band.

Më datë 3 Maj 2017, Agim Band publikon videoklipin "Valle Ekspllozive", në bashkëpunim me Adnan Kamberi.

Më datë 20 Prill 2018, Agim Ajrullahu publikon videoklipin "Zemren Ja Fitova", në bashkëpunim me Adnan Kamberi.

Më datë 10 Prill 2019, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Bolla Lara Lara".

Më datë 12 Maj 2019, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Me Mungon".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  isaki  

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019