Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Gurbetqari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Naka lodh nan ky gurbeti
ne vendlindje zemra mbeti
her me gjum e her pa gjum
gzim shum pak e pare shum

refr.
Gurbetqari ndisponim
po vjen veres ne pushim
me ba qef me ba sevda
sikur vendi jot nuk ka

Sa u silla reth ksaj bote
ska ma mir se shpija jote
ne gurbet rahat su bana
sme nxehn djelli sban drit hana

refr.


Adnan Kamberi - Gurbetqari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbetqari".
3. Video është e këngës "Gurbetqari", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:


Komente 0