Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Brilante

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brilante".
3. Video është e këngës "Brilante", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Brilante  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Brenduar"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00me dukesh shum e veqant
ke nje stil shum brilliant
sa e bukur aq e embel egzotike je
me shikime po me vret ti por me goj sflet kursesi
nga dhemja m'rreh zemra qmendem per ty
ah zemer ah zemer thuaj nje fjal mos me le mua me vaj

brilante egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(1x)

me trego cfar uji pi qe ke gjith ket bukuri
sme le moj te fle moj malli per ty
me shikime po me vret
ti por me goj sflet
kursesi ti nga dhemja mreh zemra qmendem per ty
ah zemer ah zemer thuaj
nje fjal mos me le mua me vaj

brilante egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(2x)

brilande egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(2)


Ky tekst u dërgua nga  arbnora
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet