Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Me Shiko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shiko".
3. Video është e këngës "Me Shiko", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Me Shiko  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2016

2016-04-26T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Shiko" kënduar nga Adrian Gaxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meda Bajrami. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

pas me ty kisha dasht tek ti me u kthy shum dashni kam pas me ty kisha dasht tek ti mu u kthy .

ref.
o amet thir a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem mir o amet thirr a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem mir mos met thirr nuk pom rrihet e met thirr zemra pom dridhet mes dy zjarresh jam se me fol zemer spo kam .

2.
mes dy zjarresh un kam ra kisha dasht sonte met pa kisha dasht me nejt me ty e me fol ne kater sy kisha dasht me nejt me ty e me fol ne kater sy.

2x
o amet thirr a mos met thirr se pa ty nuk ndjehem miro amet thirr a mos me thirr se pa ty nuk ndjehem mirmos met thirr nuk pom rrihet e met thirr zemra pom dridhet mes dy zjarresh jam se me fol zemer s po kam .
web:www.teksteshqip.comMë Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet