Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ti Amo Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mos mendo se ty do te kerkoj
do te ngas pas ty dhe lutem
mos mendo se ty do te endroj
nuk kam koh dhe shum po ngutem

Ritmi qe me bene te qet
eshte ritem i gezuar
ti amo mos prit tet them
as ne shqip te dua

Per nje qik ndashuri jetova
veq nje qik lumturi kerkova
as nje qik te ty nuk e gjeta
tani shko ste dua jo jo jo

Mos menso se ty do te kerkoj
do te ngas pas ty dhe lutem
mos mendo se ty do te endroj
nuk kam koh dhe shum po ngutem

Ritmi qe me bene te qet
eshte ritem i gezuar
ti amo mos prit tet them
as ne shqip te dua

Per nje puthje buzet mu me treten
nje buzeqeshje nuk ma falje vetem
veq nje her sme thae te dua
qfar kerkon cdo gje ka mbaruar

Mos mendo se ty do te kerkoj
do te ngas pas ty dhe lutem
mos mendo se ty do te endroj
nuk kam koh dhe shum po ngutem

Ritmi qe me bene te qet
esht ritem i gezuar
ti amo mos prit tet them
as ne shqip te dua

mos mendo se ty do te kerkuj
do te ngas pas ty dhe lutem
mos mendo se ty do te endroj
nuk kam koh dhe shum po ngutem

Ritmi qe me bene te qet
eshte ritem i gezuar
ti amo mos prit tet them
as ne shqip te duaNuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Gaxha - Ti Amo Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Amo Te Dua".
3. Video është e këngës "Ti Amo Te Dua", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0