A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adrian Gaxha - Zemren E Shes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2012

2012-07-31T12:47:42

Para te kisha,t'kisha mbuluar
me ar o zemer,nuk kisha prit
per ty krejt boten e kisha blere une
sa e ka cmimin nuk kisha pyet...

Zemren e vetme,e kisha shitur
ndoshta dikush ate e kishte blere
jo vec nje zemer 1000 te kisha
i kisha shitur per ty me nder.per ty me nder...

ref :
Zemren e shes,urdheroni ju pres
por e thyer eshte,ju lutem keni pak kujdes
2 x

Zemren e vetme,e kisha shitur
ndoshta dikush ate e kishte blere
jo vec nje zemer 1000 te kisha
i kisha shitur per ty me nder.per ty me nder...

ref : 2 x

O jeta ime,ti vlen me teper,por tjeter s'kam cka te shes
ta fal dhe jeten,ska cka me duhet,ani se ani se vdes...

ref : 4 x


Ky tekst u dërgua nga Arbëresha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019