Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Vetveten E Mashtroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

E di që vetëvetën e mashtroj,
e di që nuk vjen ajo që shkoi,
e di por nuk dua humbjen ta pranoj,
prap po luftoj.(2x)

Sa shumë netë pa gjumë,
sa shumë ëndrra më bien në lumë,
sa shumë nostalgji,
ndjej për ty.

Tani është vonë,
për ne të dy e dashurin tonë,
më trego si të harroj,
mos të të kujtoj.

Vetëm një në zemrën time e pranoj,
nuk ka tjetër plagën time ta shëroj,
më ndryshove më shkatërrove përgjithmonë,
të deshta dhe të dua por është vonë.

E di që vetëvetën e mashtroj,
e di që nuk vjen ajo që shkoi,
e di por nuk dua humbjen ta pranoj,
prap po luftoj.(2x)

Sa shumë netë pa gjumë,
sa shumë ëndrra më bien në lumë,
sa shumë nostalgji,
ndjej për ty.

Tani është vonë,
për ne të dy e dashurin tonë,
më trego si të harroj,
mos të të kujtoj.

Vetëm një në zemrën time e pranoj,
nuk ka tjetër plagën time ta shëroj,
më ndryshove më shkatërrove përgjithmonë,
të deshta dhe të dua por është vonë.

E di që vetëvetën e mashtroj,
e di që nuk vjen ajo që shkoi,
e di por nuk dua humbjen ta pranoj,
prap po luftoj.


Ky tekst u dërgua nga Tolya


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Gaxha - Vetveten E Mashtroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetveten E Mashtroj".
3. Video është e këngës "Vetveten E Mashtroj", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0