Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha - Ti Je Krejt E Trent

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Krejt E Trent".
3. Video është e këngës "Ti Je Krejt E Trent", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Ti Je Krejt E Trent  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/02/2011

2011-02-26T22:32:52+00:00Kur je ne club babe krejt ty po te shikojn
ke stil te veqant pas teje gjith vrapojn
afrohu me ...mos rri e vetmuar
ngrej ti duart lart ti luaj me mua
ka shum gjera por vetem ty te vleresoj
gjdo levizje e trupit tënd mua më tranoj
plot zjar HoT hOt HoT si vullkan je ti

reff :

Ti mi more mend
ti je krejt e trent
dua t´jem me ty babe vetem nje moment
me jep nje sekond
se zemra ty te don
syt e tu plot zjar babe me honotizojn

Ti mi more mend
ti je krejt e trent
dua t´jem me ty babe vetem nje moment
me jep nje sekond
se zemra ty te don
t´lutem me kupto

Ti vetem heshte babe
buzeqesh si mbreteresh
e pys veten pse t´shoh gjdo dit ....
fjalet e ëmbla dua te them diqka
me mundon sa her dua te flas me ty
e ti mua me ....
ka shum tjera por metëm ty të vlersoj
gjdo levizje e trupit tënd mua më tranoj
plot zjar HoT hOt HoT si vullkan je ti

reff :

Ti mi more mend
ti je krejt e trent
dua t´jem me ty babe vetem nje moment
me jep nje sekond
se zemra ty te don
syt e tu plot zjar babe me honotizojn

Ti mi more mend
ti je krejt e trent
dua t´jem me ty babe vetem nje moment
me jep nje sekond
se zemra ty te don
t´lutem me kupto


Ky tekst u dërgua nga Adrian Gaxha Fan's
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet