Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Une Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Nje here gabova dhe pa ty mbeta me ke denuar sa te me zgjat jeta me mir me plumb ti te me kishe goditur pa ty kam humb nerper rruget i tronditur .

Refreni:
Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin
tim .Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin tim ..

Po e paguaj me lot e vujtje ti sdo me falesh kot jam kta lutjeme mir me plumb ti te me kishe goditur pa ty kam humb nerper rruget i tronditur .

Refreni
:Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin tim .Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin tim .

Oooo....Oooo...Oooo

Refreni
:Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin tim .Ooooooo....Une gabova dhe vetveten e lendova .
Oooooo....Nje gabim ka shkatrruar shpirtin tim .


Ky tekst u dërgua nga Ddonna...!

Adrian Gaxha - Une Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Gabova".
3. Video është e këngës "Une Gabova", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 1