Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Jas I Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jas I Ti".
3. Video është e këngës "Jas I Ti", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Jas I Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:40+00:00Hipnotiziran sum me vadis od um
gazi po mene jas sum tvoj podijum
(tvoj podijum 2x)
milion stvari mi pagjat na um
me stimuliras celo vreme so high
produzi taka nisto ne prasuvaj
(ne prasuvaj 2x)
opusti se i uzivaj

ref:
sakam jas i ti
vecer da sme intimni
sakam jas i ti
vecer da sme nemirni

kako vo klub da si rodena ti
ritam vo krv ti tece nemirna si
i jas sum ist
eden za drug stvoreni
na sekoj dj si mu omilena
na ovaj podijum si poraznala
opsednata opsednata od ovoj beat sto ubiva

ref:
sakam jas i ti
vecer da sme intimni
sakam jas i ti
vecer da sme nemirni


Ky tekst u dërgua nga  CindyMK
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet