Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Boze Kazni Ja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Овој ден ќе го заборавам
и никој да не ми го спомнува
и баш овој ден од мојот каледнар
јас ќе го избришам.
Денес ти и тој пред мене
рака за рака се држите
и не можам немам сила јас
а така би викнал на глас.
Боже казни ја ти
јас не можам јас ја сакам
уште се и простувам
Боже казни ја ти
јас не можам дека лаже знам
но пак и верувам(2x)
Овој ден ќе го заборавам
и никој да не ми го спомнува
и баш овој ден од мојот каледнар
јас ќе го избришам.
Денес ти и тој пред мене
рака за рака се држите
и не можам немам сила јас
а така би викнал на глас.
Боже казни ја ти
јас не можам јас ја сакам
уште се и простувам
Боже казни ја ти
јас не можам дека лаже знам
но пак и верувам(2x)Publikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0


Adrian Gaxha - Boze Kazni Ja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boze Kazni Ja".
3. Video është e këngës "Boze Kazni Ja", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.