TEKSTESHQIP

Adrian Gaxha
Me Ty
Lyrics

Hipnotizohem sa her qe te shoh ty
se sonte cdo gje varet vetem prej ty
vetem prej ty , vetem prej ty
milion gjera du ti boj me ti !

Me stipulon zemer me ty jam High
vetem vazhdo lirohu dhe mos u ndal
dhe mos u ndal , dhe mos u ndal
sikur te jet e fundit kjo nat !

Rreff:
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit

Per club zemer e krijuar je ti
elektrizohesh kur degjon ti ket beat
un jam si ti , un jam si ti
si e krijuar per mua je ti !

Sa seksi zemer dukesh ti kur vallzon
ska Dj zemer qe ti s'te adhuron
se ti jeton , se ti jeton
per ket beat qe te tradhton!

Rreff:(2x)
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit!

O`o`o`o`o`o`o`O (3x)

Rreff:(2x)
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit!

DËRGOI: