Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adrian Lulgjuraj

Tags: Adrian Lulgjuraj

Adrian Lulgjuraj është një këngëtar i njohur. Adrian Lulgjuraj vjen nga Ulqini, Mali i Zi dhe eshte nje kengetar I neteve live ne Tirane. Ne e kemi njohur fale pjesemarrjes se tij ne Top Fest 8 , nje kenge e cila shkoi deri ne cerefinale ku u interpretua live ne Rewind. Ne Top Fest 9 prezantohet me kengen “Evoloj”....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017