A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adrian Lulgjuraj - Evuloj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

22/07/2012

2012-07-22T18:04:26

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Evuloj" kënduar nga Adrian Lulgjuraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adrian Lulgjuraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018