A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adrian Rusta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Adrian Rusta është një këngëtar i njohur. Ardijan Rusta eshte nga Peja, ka kryer shkollen e mesme gjimnazin “Bedri Pejani” ne Peje. Si i ri eshte marre me muzike, i njohur per kenget “Jam ai lyps, jam ai mbret” dhe “Falem”, gjithashtu ai ka disa bashkpunime me kengetaren Deniza Gjini, ku kane qene mjaft te suksesshem....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nani-Style

Dr.Nushi

Valon Rama

Napoleon

Papushi

Driton Sopa

Bujaa

Dj Flow

Acidi

Hysni Zeqiri


Tags: Adrian Rusta, Ardijan Rusta, Ardian Rrusta, Rrusta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019