Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Ceka - Shtatori I Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shtatori i pare
blerim dhe shoke te rinj
na solli ne
o shoqja im i mire

Shtator te tjere
kaluan dhe do te vine
dhe krahe per krah te 2
ne na gjen

Nga brehu i detit vije ti
dhe une nga bjeshket plot freski
dhe mindis nesh
u lidh kjo miqesi

Ne ditet e mia hyre ti
o shoqja ime e rinise
te ndjeva prane
ne ate shtator te pare

Shtatori i pare
blerim dhe shoke te rinj
na solli ne
o shoqja im i mire

Shtator te tjere
kaluan dhe do te vine
dheme te forte e ben
Miqesine!


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Adriana Ceka - Shtatori I Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtatori I Pare".
3. Video është e këngës "Shtatori I Pare", por nuk këndohet nga Adriana Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriana Ceka:


Komente 0