TEKSTESHQIP

Adriana Koreta
Kete Le E Kete Marr
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kete Le E Kete Marr" kënduar nga Adriana Koreta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.