A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriano Rama

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  38
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Adriano Rama is a popular singer of Pop music. Ai është githashtu autor këngësh e producent dhe ka treguar interes në muzikë që në moshën 15 vjeçare. Pasi u njoh me botën e artit filloi të eksperimentonte edhe në produksion ku pasioni i tij u bë shumë shpejt muzika elektronike. Ekspozimi i tij fillestar erdhi nga një remix të bërë për Era Istrefin (E dehun) me alias (Kreizler). Më datë 15 Shtator 2017, Adriano & Toquel publikojnë videoklipin "Poppa Bottle", këngë të cilën ai e shkroi dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Glaugus Furtuna

Ergys Shahu

Genti Deda

Kelly

Klejvis Saliaj

Xhevi

Silver Metka

Kristo Thano

Stiv Boka

Deklan


Tags: Adriano Rama, Adriano, Kreizler

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019