A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriatik Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Adriatik Asllani është një këngëtar i njohur. Adriatik Asllani lindi në një fshat të vogël ferizajas. Qysh nga mosha 8 vjeçare shkoi ne Ferizaj ku dotë mësoj në shkollën e talentave muzikor, ku bëhet antar i korrit të fëmijëve të Ferizajit. Në këtë shkollë ai qendri deri në moshën 17 vjeçare, ku pas përfundimit të shkollimit ai dotë veprojë si muzikant i pavarur.Ka mbaruar shkollen e mesme te muzikes ne Ferizaj kurse studimet i mbaroi per mjeksi -gjinekologji -pediatri. Krahas profesionit si...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

O Sa Mire Me Qika (2014)


» Dërgo Një Këngë »

M
Ti S'e Di


Artistë Të Ngjashëm:

Rim-Mortal

Cadox

Dossi A.K.A Professional's

Edijan Muhaxheri

Herolind Ramabaja

Liil Craizy

Napoleon

Explicit

Ron Rexhi

Dr.Nushi


Tags: Adriatik Asllani

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018