Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ady

Tags: Ady

Ady është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i tij i vertete eshte Adrian Hyseni dhe eshte nga Mitrovica....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Ady ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017