A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afërdita Dreshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  216
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Afërdita Dreshaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aferdita është shqiptare nga Mali i Zi, po aktualisht ndodhet ne Michigan te Amerikes, ku po korr një sukses ne fushën e modës, mori pjesë dhe ne Miss Shqipëria 2007 e cila doli e dyta,është 22 vjeçe, e gjatë 1.82, 56 kg. Ajo eshte nje nga modelet me te suksesshme Shqiptare dhe suksesi saj po arrin te jete me i madh dita dites. Ajo ka kontrata me firmat me ne ze te modes dhe foto e saja jane vene ne vendi si Italia, Gjermani, Greqi etj. Aferditaa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-E dashura e

Shpat Kasapit

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bebe Rexha

Zanfina

Nora Istrefi

Adelina Emini

Adelina Berisha

Genta Ismajli

Rosela Gjylbegu

Anjeza Shahini

Vesa Luma

Mariza Ikonomi


Tags: Afërdita Dreshaj, Aferdita Dreshaj, Afërdita Dresha, Shpat Kasapi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019