Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Komplikim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

1 🔥

13/02/2012

2012-02-13T10:44:01+00:00I zi a, i bardh
ky shpirt po qan
nga fjalët që tham
rrije larg
arsyetime më nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Më fal
ti harrove çka lem pas
kjo ëndërr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(3x)
Sa komplikim, që e bën ti
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, çka është më mir
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, t'më duash!

Ti kë po beson,ne kët situat
dhe po rrezikon, t'më humbësh n'kët nat
arsyetime më nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Më fal
ti harrove çka lem pas
kjo ëndërr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(4x)
Sa komplikim, që e bën ti
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, çka është më mir
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, t'më duash!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet