TEKSTESHQIP

Afërdita Dreshaj
Another 1
Lyrics

Pas disa ditë argëtimi me të dashurin në Santorini, Afërdita Dreshaj tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikor.
Përmes rrjeteve sociale ajo ka zbuluar një pjesë të videoklipit të ri, i cili premton shumë.

Sipas sekondave të parë bukuroshja do të vijë hot dhe me shumë ritëm. “Another 1” mban titullin projekti që i plotë pritet të publikohet të enjten rreth orës 19.