Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Bajrami - Je Genjeshter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa e gjate ishte nata kur nuk erdhe ne takim
ti shpirti im
e sa shum prita e sinqert une asgje nuk dita me zu drita
te prita kot me kot e ti nuk erdhe dot kurr me su pam arsyet ne nuk i tham jo

Kujtoj pritjen ne ate terr
kur ti nuk me dole fer
sa shum pata rreziku
e ti arsyen s'ma thu
pyes veten si e marr
e ti po hesht sikur varr
thure s'paku nje genjeshter
se per to ti je ba mjeshter

Yje nuk kishte dhe e ftoht ishte ajo nat e gjate
une si e ngrat
njerzit me shihnin veten e pysnin eshte kjo ne mend apo eshte qmend

te prita kot me kot e ti nuk erdhe dot kurr me su pam arsyet ne nuk i tham jo

Kujtoj pritjen ne ate terr
kur ti nuk me dole fer
sa shum pata rreziku
e ti arsyen s'ma thu
pyes veten si e marr
e ti po hesht sikur varr
thure s'paku nje genjeshter
se per to ti je ba mjeshterNuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Bajrami - Je Genjeshter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Genjeshter".
3. Video është e këngës "Je Genjeshter", por nuk këndohet nga Aferdita Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Bajrami:


Komente 0