A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aferdita Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Aferdita Bajrami është një këngëtare e njohur. Aferdita Bajrami eshte nje kengetare e muzikes Popullore, Tallava Dhe Pop. Per her te pare paraqiti kengen 'Te premtoj' viti ishte 2004 i cili u mirprite shum nga Publiku. Ajo eshte vajza e mixhes te kengetares Arta Bajrami. Në Nëntor 2005, Aferdita Bajrami merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Spaske Qen Naiv". Më datë 25 Tetor 2007, Aferdita Bajrami publikon videoklipin "Te Premtoj". Më datë 21 Maj 2017, Aferdita Bajrami & Dritan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valentina Rama

Egzona Krasniqi

Jasmina Sahiti

Leonida Marjakaj

Fitore Gjonbalaj

Linda Mirena

Lora Braha

Behare Shala

Besa Morina

Elida Kryeziu


Tags: Aferdita Bajrami

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019