A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  264
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Arta Bajrami është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arta Bajrami Sekiraqa u rrit në një familje prej katër antarësh që ushqeheshin me muzikë. Babai i saj, tashme i ndjere, Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod i njohur. Vëllai i Artes, Artani qe njihet si Don Arbas është një kompozitor dhe producent i talentuar i muzikës shqiptare. Nga kjo familje e vetmja ishte nëna e Artes pa një sfond muzikor. Arta martohet me Jimm-in nga Gjermania ne vitin 2009 dhe kanë një vajzë që quhet Viktoria. Arta është e n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Don Arbas

E bija e

Zejnullah Bajramit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Victory (2015)

Llake Llake (2014)

Exotic (2011)

De Luxe (2009)

Chocolata (2007)

Femer Shqiptare (2005)

Krejt Diçka Tjeter (1999)


» Dërgo Një Këngë »

Mos Ta Nin
S'ke Dit Me M'dasht
Me Shumë Se Gabim
Falje Nuk Ka
Asaj
I Njeti Ke Mbet
Nuk Prish Punë
Malli M'ka Marr
Asnjë Milimeter
Shqiperi O Nena Ime


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Jakupi

Genta Ismajli

Edona Llalloshi

Kaltrina Selimi

Adelina Ismaili

Elsa Lila

Soni Malaj

Anjeza Branka

Bleona Qereti

Rozana Radi


Tags: Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, Sekiraqa

Arta Bajrami në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019