A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arta Bajrami - Krejt Diçka Tjeter (1999)

Arta Bajrami - Femer Shqiptare (2005)

Arta Bajrami - Chocolata (2007)

Arta Bajrami - De Luxe (2009)

Arta Bajrami - Exotic (2011)

Arta Bajrami - Llake Llake (2014)

Arta Bajrami - Victory (2015)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019