Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zejnullah Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
(1952-2017)  
BIOGRAFIA: Zejnullah Bajrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod dhe gjithashtu babai i këngëtares Arta Bajrami dhe producentit Don Arbas. Lajmin për vdekjen e tij, e ka bërë të ditur vet Arta përmes një shkrimi emocionues në Facebook. “Babai im i dashur, shkove e le Artën tënde. Babai im, idolli im. Do të dua përgjithmonë, jam krenare që jam vajza jote”, ka shkruar Arta në Facebook. Ndërkohë, edhe Don Arbas permes një njoftimi në Facebook, ka treguar për ngjarjen e rëndë që ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Arta Bajramit

I ati i

Don Arbas

Xhaxhai i

Aferdita Bajramit

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Riza Daci

Demir Krasniqi

Halil Bytyqi

Sevdi Malsia

Rifat Berisha

Xhevat Kelmendi

Engjell Çaçani

Arif Vladi

Agron Berisha

Tags: Zejnullah Bajrami


Komente mbi këtë artist